Спеціальні потреби

Обмеження на в’їзд мусульман до США Трамп уперше назвав «забороною на подорожування»

  • Голос Америки

Дональд Трамп

Президент Дональд Трамп закликав Верховний суд США дозволити запровадити заборону на в’їзд до Сполучених Штатів громадянам шести переважно мусульманських країн.

Президент і його адміністрація наполягають, що його указ про обмеження подорожування до Сполучених Штатів не був забороною, але так він назвав це в понеділок у «Твіттері».

«Люди, юристи і суди можуть назвати це як хочуть, але я називаю це як потрібно і чим це є – забороною на подорожування»

У черговій замітці президент написав: «Міністерство юстиції повинно просити про негайне слухання у справі пом’якшеної заборони на подорожування перед Верховним судом – і вимагати рішучішої версії!»

Кілька американських судів заблокували указ Трампа, скерований проти в’їзду до США громадян Ірану, Сирії, Лівії, Судану, Ємену і Сомалі. Суди, частково, винесли рішення, що коментарі президента про ісламський тероризм і один заклик про повну заборону мусульманам на в’їзд до США вказують на релігійно мотивовану дискримінацію. Тоді президент звернувся до Верховного суду, щоб він скасував рішення суду нижчої інстанції.

У ряді «твітів» в неділю Трамп висловив підтримку Великобританії, піддав критиці мера Лондона і зайняв рішучу позицію щодо боротьби з тероризмом.

Дивіться також: В 150-ти містах США у соботу вийшли на вулиці як опоненти, так і прихильники адміністрації Трампа

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG