Спеціальні потреби

Актуально

Заступниця Держсекретаря США  Венді Шерман висловила занепокоєння відносно підтримки Китаєм російської агресії

Заступниця Держсекретаря США Венді Шерман

Заступниця Держсекретаря США Венді Шерман обговорила тісну співпрацю країн-членів НАТО, щоб забезпечити потужний механізм протидії та оборони та поділилась пріоритетами США відносно наступної концепції стратегії, яка чітко продемонструє – НАТО сильніше та більш обєднане, ніж будь-коли, йдеться в повідомленні Держдепартаменту.

«Вона висловила занепокоєння США стосовно підтримки Китаєм російської агресії, в тому числі шляхом посилення російської дезінформації про НАТО та російську війну проти України, та закликала до продовження трансатлантичної координації з метою захисту заснованого на законах міжнародного правопорядку», - повідомляє американське зовнішньополітичне відомство.

В середу міністр оборони США Ллойд Отсін у розмові зі своїм китайським колегою також висловив занепокоєння американської адміністрації стосовно можливості надання Китаєм військової допомоги Росії, повідомляє агентство АП.

Пентагон не дає деталей телефонного дзвінку, крім того, що сторони обговорили американо-китайські відносини в галузі оборони, питання регіональної безпеки та «неспровокованого вторгнення Росії в Україну».

Китайське оборонне відомство у своїй заяві зазначило, що «Китай вимагає, щоб США припинили свої військові провокації на морі та не використовували українське питання, щоб дискредитувати, підставляти, погрожувати чи здійснювати тиск на Китай».

В матеріалі використані джерела Держдепартаменту США та агентства АП

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG