Спеціальні потреби

Актуально

Мішель Обама: все, що у нас є, це - надія

Мішель Обама

«Все, що у нас є, це – надія», - сказала колишня перша леді США Мішель Обама, виступаючи на шоу «Еллен», повідомляє The Hill.

Перше інтерв’ю Мішель Обами після того, як вона полишила Білий дім вийде згодом, але до преси вже потрапили його витримки.

«Люди бояться, але є і ті, кому подобається напрямок, у якому рухається наша країна, тому я вважаю, це робить нашу країну складною, так як тут є так багато різних людей, різного походження», - відповіла Обама на питання, що б вона сказала тим, хто вважає, що світ став тепер «страшним».

«За вісім років в Білому домі я навчилась, що кожного дня в наших життях ми робимо це і ми знаємо, що це робимо – ми виявляємо співчуття, ми піклуємось один про одного і, тому ми маємо багато спільного, - сказала Мішель Обама, - це означає управляти через надію, а не через страх».

«Ми маємо бути нацією з відкритим серцем і ми такими є», - додала вона.

«Тому продовжуймо жити кожного дня, і забудемо про те, що вони говорять в Вашингтоні. Це – не обов’язково ті, ким ми є. Ми знаємо хто ми», - звернулась до глядачів Мішель Обама.

Дивіться також: Бібліотеки майбутнього: як у Вашингтоні ламають стереотипи

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG