Спеціальні потреби

Проведений СБУ арешт шпигуна у Кабміні поставили у приклад країнам Заходу


СБУ затримала особистого перекладача Гройсмана
Так! Україна заарештувала чекіста на День чекіста. Прекрасний тролінг. Можливо наступного року усі демократичні країни будуть відкладати затримання російських шпигунів до 21-го грудня. Запакуємо їх всіх до Різдва

Країни Заходу могли би започаткувати нову традицію і затримувати російських шпигунів близько до Дня співробітника органів безпеки Російської Федерації, який у Росії відзначається 20-го грудня. Так колишній президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес прокоментував повідомлення про затримання СБУ чиновника Кабміну-шпигуна.

Як відомо, прес-центр СБУ повідомив про затримання 20-го грудня співробітниками контррозвідки Служби безпеки чиновника секретаріату Кабміну за діяльності в інтересах спецслужб Росії. Затриманий - перекладач прем’єр-міністра Володимира Гройсмана – Станіслав Єжов.

Повідомляється, що Єжов збирав інформацію про закордонні поїздки й переговори українського прем’єра, щоб потім передати ці дані представникам російських спецслужб особисто чи через електронну пошту.

"Так! Україна заарештувала чекіста на День чекіста. Прекрасний тролінг. Можливо наступного року усі демократичні країни будуть відкладати затримання російських шпигунів до 21-го грудня. Запакуємо їх всіх до Різдва", - написав з даного приводу Ільвес на своїй сторінці у Twitter.

Як розповідає "Українська правда", Гройсману порекомендували Єжова в МЗС. У відомстві Павла Клімкіна характеризували Єжова як одного з найкращих у країні синхронних перекладачів.

Дивіться також: Експерти: посилення агресії на сході України свідчить, що Росія нізащо не погодиться на миротворчу місію

XS
SM
MD
LG