Спеціальні потреби

Готель Trump International у Вашингтоні виставляють на продаж


Організація Трампа шукає інвесторів, готових придбати права на оренду готелю Trump International у Вашингтоні та підготувала з цією метою рекламну брошуру, повідомляє CNN.

Брошура у 46 сторінок перелічує такі переваги готелю, як велична архітектура, центральне розташування та спа із гімалайською сіллю, а також – можливість заробити на бізнесі, пов’язаному із закордонними урядами.

«Існує величезний потенціал для нового власника повністю капіталізувати на бізнесі, пов’язаним із урядом, після ребредингу майна», - цитує брошуру CNN.

Джерела Wall Street говорять, що організація сподівається продати лізингові права готелю, що містить 263 номери, за 500 мільйонів доларів.

Згідно з фінансовими звітами, готель, що було відкрито наприкінці 2016-го року, приніс президенту 80 мільйонів доларів прибутку. Але він також став підставою кількох судових позовів, які звинувачували президента у порушенні статті Конституції, яка забороняє отримання вигоди від іноземної держави під час перебування на посаді.

Існує величезний потенціал для нового власника повністю капіталізувати на бізнесі, пов’язаним із урядом, після ребредингу майна.

У брошурі йдеться про фінансові збитки, які зазнала Організація Трампа, якій належать права оренди, від відмови працювати із іноземними урядами.

Раніше організація Трампа повідомляла, що у 2017-му та 2018-му роках добровільно передала прибутки, отримані від іноземних урядів, у державну скарбницю.

«На відміну від інших готельних компаній, поки мій батько - президент США, ми взяли на себе добровільні обмеження і прийняли рішення не рекламувати та не шукати бізнес із іноземними урядами під час його перебування в уряді», - йдеться у заяві сина Дональда Трампа Еріка, оприлюдненій минулого місяця.

Втім продаж викликає занепокоєння, особливо якщо права викупить іноземець і це навіть може створити подальший конфлікт інтересів, оскільки Генеральну адміністрацію загальних служб очолює політичний призначенець Трампа, говорить Руді Мехрбені, експерт Центру Бреннана.

«Наразі між Білим домом та Адміністрацією загальних служб немає чіткого бар'єру, що може викликати питання про можливе набуття вигоди», - сказав він в інтерв’ю Голосу Америки.

Дивіться також: Варто уваги: реакції, головні тези публічних свідчень Тейлора та Кента. Відео

Варто уваги: реакції, головні тези публічних свідчень Тейлора та Кента. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG