Спеціальні потреби

США блокуватимуть імпорт товарів, вироблених працівниками КНДР


Працівник Митно-прикордонної служби США

За повідомленням інформаційного агентства Associated Press, Митно-прикрдонна служба США готова блокувати імпорт морепродуктів, а також будь-яких інших товарів, вироблених північнокорейськими робітниками, які працюють у Китаї.

Розслідування, проведене АР, відстежило, що працівники з КНДР працюють на китайських заводах, де переробляють лосось, кальмари та тріску, що згодом відправляються до американських магазинів, у тому числі Walmart та ALDI.

Було виявлено, що північнокорейські робітники, які опинилися на китайських заводах, територію яких вони не мають права залишати, отримують лише частину своєї платні - все інше відправляється до держави КНДР.

А це означає, що американські споживачі, які купують морепродукти з назвою «Caught in the USA, Processed in China» (Добуто в США, перероблено у Китаї) можуть несвідомо фінансувати уряд Кім Чен Ина у розробці ядерної зброї, відзначає АР.

Митно-прикордонна служба США повідомила у своїй заяві, що перевірить отриману інформацію, і якщо вона виявиться правдивою, то заборонить імпортувати товари у відповідних випадках.

Раніше повідомлялося, що КНР закриває на своїй території північнокорейські компанії згідно із санкціями ООН щодо Пхеньяну, які були введені через ядерні та ракетні випробування.

Північнокорейські компанії мають закритися протягом 120 днів після затверджених 11 вересня останніх санкцій ООН.

Дивіться також: Як Пуерто-Ріко повертається до життя після урагану "Марія"

Як Пуерто-Ріко повертається до життя після урагану "Марія". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

XS
SM
MD
LG