Спеціальні потреби

Фото Путіна з оголеним торсом виставили у Tinder - "Влад, цікавлюсь рибалкою та виборами на Заході"


"Серед моїх інтересів - хокей, рибалка та вибори у країнах Заходу", - твердить інший припис.

Журналісти популярного американського видання Buzzfeed створили профайл у популярному сервісі знайомств Tinder, використавши поширені у ЗМІ фото президента Росії Володимира Путіна зроблені під час його відпочинку у Туві.

Серед моїх інтересів - хокей, рибалка та вибори у країнах Заходу

"Ми розмістили останні фото Путіна з голим торсом у Tinder і вийшло настільки ідеально, що аж страшно", - твердять журналісти.

Задум видання, яке прагне вірусної популярності своїх матеріалів, простий - фото Путіна з рибалки супроводжуються у Tinder приписами, які посилаються на реальні вчинки президента Росії.

"Влад, 64 роки. Звичайний собі сильний лідер, який шукає "нового найкращого друга", який буде непроти, коли я неділями довго лишатимусь у ліжку, або ж вдерусь у Східну Європу", - твердить розділ "Про себе" на сторінці створеній журналістами.

"Серед моїх інтересів - хокей, рибалка та вибори у країнах Заходу", - твердить інший припис.

"Я добре вправляюсь з рибальскою вудкою, а ще краще ловлю на живця, коли використовую імейл", - йдеться у ще одному коментарі, який очевидно нагадує про висновки розсідки США про те, що Росія втручалась у минулі президентські вибори у США, використовуючи хакерів.

Я добре вправляюсь з рибальскою вудкою, а ще краще ловлю на живця, коли використовую імейл

Журналісти не повідомляють, кого лайкає створений ними "Влад" у Tinder, якою статтю, і у якому віковому діапазоні, орієнтується. Не відомо і скільки користувачів відповіли "Владу" взаємністю.

Раніше фото Путіна з оголеним торсом викликали підвищену цікавість у світових ЗМІ.

Дивіться також: Чому думки експертів щодо того, чи варто надавати летальне озброєння саме зараз розбігаються

Чому думки експертів щодо того, чи варто надавати летальне озброєння саме зараз розбігаються. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

Інше за темою

XS
SM
MD
LG