Спеціальні потреби

Чергова зустріч Волкера із Сурковим відбудеться в суботу в Сербії


Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер написав у Twitter, що 7 жовтня зустрінеться з помічником президента Росії Владиславом Сурковим у Белграді – столиці Сербії.

«Зустрінуся з російським колегою 7 жовтня в Белграді, щоб обговорити, як прискорити реалізацію «Мінська» та відновити територіальну цілісність України», – написав Волкер.

Це буде друга зустріч Волкера та Суркова, який представляє точку зору російського президента Володимира Путіна щодо конфлікту на сході України.

Як передає кореспондент Радіо Свобода, ця зустріч відбудеться в Белграді, бо це – нейтральна територія. Волкер поки що не відмовляється зустрічатися зі своїм російським колегою в Москві чи в інших містах Росії, а от Сурков не може їздити до країн ЄС, оскільки перебуває в списку санкцій.

Ексклюзивне інтерв’ю з Куртом Волкером – про конфлікт на сході України та шляхи його вирішення

Вперше переговори між Волкерм і Сурковим відбулися 21 серпня в Мінську – столиці Білорусі. Вони зустрілися за закритими дверима.

Після серпневої зустрічі Сурков, за повідомленнями російських інформаційних агентств, заявив, що його дискусія з Волкером була «корисною та конструктивною». Волкер тоді не коментував ці слова.

Як повідомив Волкер у Twitter, сьогодні він обговорював ситуацію в україні з представниками Міністерства закордонних справ Великобританії.

Дивіться також: Американські експерти та законодавці коментують закон про реінтеграцію Донбасу: Київ – на правильному шляху

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG